Nuorodos

www.heart.lt

www.vlk.lt

Pacientai nukreipti į kliniką pagal profilaktinę programą turi turėti:

1. Siuntimą ir profilaktinės programos anketos kopiją, kuriuos išdavė šeimos gydytojas.

2. Asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

3. Rytinį šlapimą indelyje.

Atvykti nevalgius iš vakaro 12 valandų bei ryte nevalgius ir negėrus skysčių bei rytinių vaistų (juos pageidautina  pasiimti su savimi ir išgerti po kraujo tyrimo atlikimo).

Klaipėdos miesto gyventojus prašome (pagal galimybes)  atvykti kraujo tyrimo atlikimui  (o taip pat neužmirti atsinešti rytinį šlapimą indelyje bei šeimos gydytojo  išduotus dokumentus)  3-5 d. anksčiau užsiregistravimo datos į mūsų kliniką, kad tyrimo dieną būtų galima aptarti jau atliktų kraujo bei šlapimo tyrimų rezultatus su Jus konsultuosiančiu gydytoju kardiologu. Jūsų patogumui dirbame nuo 7:30 ir tai užtrukus nuo kelių iki keliolikos minučių. Nuoširdžiai dėkojame.

Pacientai, kurie atvyksta su šeimos gydytojų (ne pagal programą)  siuntimu į mūsų kliniką turi turėti:

1. Siuntimą pas kardiologą.

2. Asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

34. Pagal  galimybes laboratorinius kraujo tyrimus (cholesterolio kiekio kraujyje, gliukozės kiekio kraujyje, kalio, kreatinino kiekio kraujyje tyrimą, bendrą kraujo tyrimą), išrašus apie anksčiau atliktas operacijas, procedūras bei kitą turimą medicininę dokumentaciją.

Siekiant geresnio bendradarbiavimo prašytume iš anksto susirašyti visų vartojamų medikamentų (ne tik širdies ir kraujagyslių sistemos gydymui) pavadinimus, jei nesate garantuotas, kad konsultuojančiam gydytojui galėsite tiksliai nurodyti vaistų pavadinimus bei dozes.

Jei turite padidintą kraujo spaudimą ir jį registruojate, labai prašytume su savimi atsinešti surašytus duomenis, jei to nedarote, pagal galimybes, likus kelioms dienoms iki gydytojo kardiologo konsultacijos pamatuokite arterinį kraujo spaudimą ryte prieš rytinių vaistų vartojimą bei vakare prieš skirtų vakarinių vaistų vartojimą ir užfiksuotus duomenis atsineškite su savimi. Iš anksto dėkojame.

UAB “Kardiovita”